Pirkimo ir grąžinimo taisyklės

 1. Pagrindinės nuostatos
  Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės nustato asmens, įsigyjančio prekes www.ledasdrabuziai.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę. Įsigydamas prekes www.ledasdrabuziai.lt elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.
 2. Pardavėjo teisės
  2.1. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias taisykles.
  2.2. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

3. Pirkėjo teisės
3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.
3.2. Pirkėjo įsigytos prekės keičiamos ir grąžinamos rašytiniu prašymu per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, prie prašymo pridedant pirkimą-pardavimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą.

 1. Pirkėjo pareigos
  4.1. Pirkėjas privalo sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą, muitinės ir importo mokesčius, taip pat kitus mokėjimus.
  4.2. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
  4.3. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

5. Pirkimo taisyklės
Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma yra sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Užsakyti“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo.

6. Pristatymo terminai ir kainos
6.1.Prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas nurodant pristatymo būdą pildant užsakymo informaciją.
6.2. Prekės Lietuvoje siunčiamos paštomatais:
LP express – 2 eur;
Omniva – 3 eur;
DPD – 3 eur;
Lietuvos paštu – 3 eur.
6.3. Prekės į kitas šalis sunčiamos Lietuvos paštu, kainos priklauso nuo Lietuvos pašto įkainių. Pirkėjas yra atsakingas už muitinės ar importo mokesčius, jei jie yra taikomi.

7. Grąžinimo taisyklės
7.1. Pirkėjas turi teisę pakeisti arba grąžinti prekę per 14 dienų laikotarpį nuo prekės gavimo dienos.
7.2. Pirkėjo įsigytos prekės keičiamos ir grąžinamos rašytiniu prašymu, prie prašymo pridedant pirkimą-pardavimą iš pardavėjo patvirtinantį dokumentą. Kokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. Jei pageidaujama prekę grąžinti pinigai už prekę grąžinami į kliento nurodytą sąskaitą iškart po prekės gavimo. Siuntimo paslaugos kaina ir banko mokesčiai negrąžinami. Grąžinama pirkimo dokumente nurodyta prekės suma, neatsižvelgiant į dabartinę prekės kainą.

8. Bendra Atsakomybė
8.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.
8.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
8.3. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.
8.4. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
8.5. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai dėl jos kaltės patirtus tiesioginius nuostolius.

9. Asmens duomenų tvarkymas ir informacijos siuntimas
9.1. Paspausdamas mygtuką „Užsakyti“, Pirkėjas patvirtina, kad jis sutinka pateikti Pardavėjui savo asmens duomenis bei neprieštarauja, kad Pirkėjo pateiktus asmens duomenis Pardavėjas tvarkytų identifikavimo, sutarčių sudarymo, vykdymo (internetinės prekybos), tiek tiesioginės rinkodaros tikslais.

10. Baigiamosios nuostatos
Visi nesutarimai, kilę ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Shopping Cart